PRACA I KARIERA

Etapy rekrutacji:

  1. etap - przesłanie aplikacji
    W pierwszej kolejności czekamy na zgłoszenia osób chcących dołączyć do naszego zespołu. Aplikacje które od Was otrzymujemy analizujemy pod kątem wymagań zawartych w ofercie pracy.
  2. etap - rozmowa
    W następnej kolejności kontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie bądź od razu zapraszamy ich na spotkanie. Rozmowę prowadzi bezpośredni przełożony działu, do którego szukamy pracownika wraz z pracownikiem działu personalnego. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna ma na celu zweryfikowanie informacji na temat Twoich kompetencji, doświadczenia oraz motywacji do pracy u nas. Może się zdarzyć, że poprosimy Ciebie o rozwiązanie zadania, które pokaże nam czy dobrze poradzisz sobie z typowymi zagadnieniami, które na danym stanowisku występują.
  3. etap - decyzja

Każda z osób, która przeszła przez 2 etap otrzymuje od nas informacje zwrotną w terminie, o którym informujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja jest przekazywana telefonicznie lub e-mailem. Natomiast osoba, która została najlepiej oceniona jest zapraszana na spotkanie, na którym omawiane są wszelkie szczegóły dotyczące zatrudnienia.

Oferty Pracy

SPEDYTOR
Otmuchów Logistyka Sp. z o.o.
Grupa Kapitałowa Otmuchów
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor

Zadania:

  • Obsługa spedycji krajowej i międzynarodowej
  • Planowanie i ustalanie warunków transportu
  • Przygotowywanie wyceny transportu dla klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej
  • Koordynowanie zleceń transportu związanych z dostawą towaru
  • Pozyskiwanie klientów do stałej współpracy w zakresie zleceń transportowych
  • Sprzedaż usług spedycyjnych
  • Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych oferowanych klientom
  • Kreowanie w środowisku spedycyjnym marki firmy
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover)
Wymagania
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe kierunkowe
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego, krajowego w spedycji drogowej i/lub morskiej, lotniczej
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów
  • Dobra znajomość obsługi komputera, komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdyscyplinowanie
  • Bardzo dobra znajomość rynku usług transportowo spedycyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na osiąganie wytyczonych celów
  • Dynamizm w działaniu
  • Zdolności negocjacyjne

Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające wyżej wymienione kryteria, prosimy o złożenie CV bezpośrednio w Dziale Personalnym w Brzegu lub wysyłanie ich na adres mailowy : praca@zpcotmuchow.com.pl